CNC pinkide tootmine ja müükIT-lahenduste abil juhitavad CNC pingid on tänapäeval täiesti levinud lahenduseks ka väiksemates tootmisettevõtetes. Kui paljudes neist piisab standardlahendustest, siis alati tasub kaaluda ka just spetsiifiliselt toodangust lähtuva CNC pingi kasutamist.

Oleme üks vähestest CNC pinkide tootjatest Eestis. Meie eesmärgiks on pakkuda “rätsepalahendusi”, valmistame CNC pinke plasmalõikuseks, laserlõikuseks ja freesimiseks just täpselt vastavalt kliendi vajadustele.

Anname valmistatud pinkidele kahe aastase garantii. Kõik seadme osad kuuluvad garantii alla, välja arvatud seadme osad mis on tarnitud kliendi enda poolt.

Teostame ka  koolitusi CNC pinkide pingioperaatoritele.

Meie valmistatud CNC pinkide  hinnad:

Parameetrid

Plasmapink 1500×3000  200A-  hind alates  18000 eurot + km.

Plasmapink 1500×6000  200A-  hind alates  22000 eurot+km.

Plasmapink 2000×6000  200A-  hind alates  26000 eurot+km.

Soovitused CNC pingi tellimisel:

Soovitame CNC pinki tellimisel kaardistada oma vajadused  ja arvestada alljärgnevate asjaoludega:

1) Mis materjalist soovite valmistada detaile?

Juhul, kui  soovite lõigata metalle, siis plasma-, laser- või vesilõikur.

Kui soovite lõigata paksusega üle 50mm , siis gaasi- või vesilõikur.

2) CNC pingi töölaua suurus

Kui suuri detaile soovite CNC pingiga valmistada? Sellest sõltub CNC pingi töölaua suurus.

Samas töölaua suuruse valikul   soovitame  lähtuda ka turul pakutavate  toormaterjalide mõõtmetest ( näiteks lehtteras plaat on tavaliselt 1,5m x 3 m või suuremad 2m x 6m)

3) CNC pingi generaatori valik

Soovitame valida veidi võimsam generaator, kui on optimaalselt vajalik algsete detailide valmistamisel. Juhul, kui soovite lähteandmeid muuta selliselt, et suureneb koormus,  siis suudab  pink endiselt kvaliteetse töö tagada,  mitte   te ei pea hakkama hankima pingile võimsamat generaatorit või ostma uut CNC pinki.

4)  CNC pingi paigaldamise tingimused

Pingi asukohas  peaks olema ventilatsioon, elekter, suruõhk ja korralik maandus.

5) Soojustagastusega filterseade

Soovitame soetada soojustagastusega filterseadme, kuna näiteks FCAW-, MMA-, MIG-keevituse, termilise lõikamise ja plasmalõikamise käigus eritub tavaliselt suuremal hulgal tahkeid osakesi sisaldavaid aurusid, samas kui TIG-, plasma-, hapnik- ja laserkeevitamise, laserlõikamise ning sukelkaarkeevituse käigus eritub tavaliselt väga vähe aurusid.

Lõikamise käigus erituvate aurude iseloom sõltub lõigatavast materjalist ja selle materjali kattest. Roostevaba  terase lõikamine on potentsiaalselt kõige ohtlikum, kuna lõikamise käigus erituvad aurud sisaldavad kroomi ja niklit. Tihti lõigatakse ka vaske ning vase sulameid ja ka nende metallidega kaasneb oluline aurude eritumise oht

6) Ohutus

Kõik HPP plasmasüsteemid töötavad avatud ahelaga 300 V alalisvoolu kõrgepinge põhimõttel. Ohutuse jaoks töödeldav detail ja töölaud peab olema maandatud.

Ärge lõigake balloonide läheduses, mis võivad süttida või plahvatada.  Balloonide kaugus pingist  peab olema vähemalt 3 meetrit

Mõned näited HPPTrading valmistatud plasmapinkidest: