CNC pinkide tootmine ja müük
IT-lahenduste abil juhitavad CNC pingid on tänapäeval täiesti levinud lahenduseks ka väiksemates tootmisettevõtetes. Kui paljudes neist piisab standardlahendustest, siis alati tasub kaaluda ka just spetsiifiliselt toodangust lähtuva CNC pingi kasutamist.
Oleme üks vähestest CNC pinkide tootjatest Eestis. Meie eesmärgiks on pakkuda “rätsepalahendusi”, valmistame CNC pinke plasmalõikuseks, laserlõikuseks ja freesimiseks just täpselt vastavalt kliendi vajadustele.
Anname valmistatud pinkidele kahe aastase garantii. Kõik seadme osad kuuluvad garantii alla, välja arvatud seadme osad mis on tarnitud kliendi enda poolt.
Teostame ka koolitusi CNC pinkide pingioperaatoritele.
Meie valmistatud CNC pinkide hinnad:
Parameetrid
Plasmapink 1500×3000 200A- hind alates 18000 eurot + km.
Plasmapink 1500×6000 200A- hind alates 22000 eurot+km.
Plasmapink 2000×6000 200A- hind alates 26000 eurot+km.
Soovitused CNC pingi tellimisel:
Soovitame CNC pinki tellimisel kaardistada oma vajadused ja arvestada alljärgnevate asjaoludega:
1) Mis materjalist soovite valmistada detaile?
Juhul, kui soovite lõigata metalle, siis plasma-, laser- või vesilõikur.
Kui soovite lõigata paksusega üle 50mm , siis gaasi- või vesilõikur.
2) CNC pingi töölaua suurus
Kui suuri detaile soovite CNC pingiga valmistada? Sellest sõltub CNC pingi töölaua suurus.
Samas töölaua suuruse valikul soovitame lähtuda ka turul pakutavate toormaterjalide mõõtmetest ( näiteks lehtteras plaat on tavaliselt 1,5m x 3 m või suuremad 2m x 6m)
3) CNC pingi generaatori valik
Soovitame valida veidi võimsam generaator, kui on optimaalselt vajalik algsete detailide valmistamisel. Juhul, kui soovite lähteandmeid muuta selliselt, et suureneb koormus, siis suudab pink endiselt kvaliteetse töö tagada, mitte te ei pea hakkama hankima pingile võimsamat generaatorit või ostma uut CNC pinki.
4) CNC pingi paigaldamise tingimused
Pingi asukohas peaks olema ventilatsioon, elekter, suruõhk ja korralik maandus.
5) Soojustagastusega filterseade
Soovitame soetada soojustagastusega filterseadme, kuna näiteks FCAW-, MMA-, MIG-keevituse, termilise lõikamise ja plasmalõikamise käigus eritub tavaliselt suuremal hulgal tahkeid osakesi sisaldavaid aurusid, samas kui TIG-, plasma-, hapnik- ja laserkeevitamise, laserlõikamise ning sukelkaarkeevituse käigus eritub tavaliselt väga vähe aurusid.
Lõikamise käigus erituvate aurude iseloom sõltub lõigatavast materjalist ja selle materjali kattest. Roostevaba terase lõikamine on potentsiaalselt kõige ohtlikum, kuna lõikamise käigus erituvad aurud sisaldavad kroomi ja niklit. Tihti lõigatakse ka vaske ning vase sulameid ja ka nende metallidega kaasneb oluline aurude eritumise oht
6) Ohutus
Kõik HPP plasmasüsteemid töötavad avatud ahelaga 300 V alalisvoolu kõrgepinge põhimõttel. Ohutuse jaoks töödeldav detail ja töölaud peab olema maandatud.
Ärge lõigake balloonide läheduses, mis võivad süttida või plahvatada. Balloonide kaugus pingist peab olema vähemalt 3 meetrit